Tрубная ізоляція

Особлива цінність каучукової трубної ізоляції полягає в гнучкості і різноманітності варіантів. Каучук володіє високою еластичністю, що дає можливість максимально зручно і просто застосовувати його на опалювальних та холодильних системах, водопроводах, системах вентиляції і кондиціонування.

Поліетиленова ізоляція

Теплоізоляційний матеріал зі спіненого поліетилену відносять до гнучких ізоляційних матеріалів. Вони працюють в діапазоні температур від -45 ° С до + 105 ° С. Матеріал з спіненого поліетилену хімічно нейтральний до кислотних і лужних середовищ, має високу стійкість по відношенню до хімічних сполук.

Ізоляція для труб INSUL TUBE

Коли Вам необхідна високоеластична ізоляція для труб здатна витримати екстремально низькі або високі температури, то синтетичний каучук INSUL TUBE® - це саме те, що Вам потрібно.

Поліетиленова ізоляція Climaflex

Теплоізоляційні матеріали марки Climaflex націлені на вирішення завдань технічної теплоізоляції. Характеристики та особливості теплоізоляції дозволили їй зайняти своє значне місце на ринку теплоізоляційних матеріалів.

Термоізоляція каучукова ODE R-FLEX

Термоізоляція зі спіненого синтетичного каучуку марки ODE® призначена для вирішення завдань технічної тепло- і звукоізоляції в системах водо- і теплопостачання, опалення, кондиціонування повітря, генерування і передачі холоду і в інших технологічних системах.

Термоізоляція поліетиленова Sanflex

Термоізоляційний матеріал «Sanflex» зі спіненого поліетилену - новий еластичний ізоляційний матеріал. При його виготовленні використовуються найсучасніші технології і сировину вищої якості. Це екологічно чистий ізоляційний матеріал, абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища, який повністю піддається вторинній переробці.

AllTrade
Вход Регистрация Каталог товаров Корзина Номера телефонов Язык Город Информация о компании Контакты Социальные сети