Аксесуари для монтажу теплоізоляції труб

NMC Climasol FSR
Стрічка демпферна Climasol FSR
24.51 грн.

Аксесуари для монтажу теплоізоляції труб

Вибір якісних матеріалів для теплоізоляції – важливий крок для створення надійного захисту трубопроводів! Проте не менш важливе тут і правильне встановлення ізоляції, а для цього знадобляться аксесуари для теплоізоляції труб.

Нерівні краї, слабке кріплення й неправильно підібраний клей призведуть до великих втрат енергії, а отже, і грошей, тому, займаючись питаннями теплоізоляції магістралей, треба обирати правильні аксесуари й проводити все згідно правил.

В інтернет-магазині Олтрейд можна придбати будь-які аксесуари для монтажу теплоізоляції труб:

  • ножі для обрізання країв;
  • клей;
  • монтажні стрічки;
  • фарбу для термоізоляції;
  • скоби для фіксації швів.

Для якісного встановлення теплоізоляційних матеріалів треба правильно обрізати краї, не залишаючи щербин. Для цього варто використовувати гострі ножі спеціальної форми з тонким лезом.

Наступний крок – склеювання країв. Це впливає на стійкість теплоізоляції до зовнішнього середовища й термін експлуатації матеріалу, тому важливо обрати правильний клей, який швидко сохне й щільно сполучає обрізані краї. До речі, клей для монтажу теплоізоляції із вспіненого поліетилену та синтетичного каучуку має високу адгезію, він добре взаємодіє з різними видами металів і пластмас, склеює поверхні за типом «холодного зварювання». Він погано горить і самозатухає у висохлому стані, тому відповідає нормам пожежної безпеки.

Монтажні стрічки необхідні для надійної фіксації проклеєних швів. Ці аксесуари для монтажу теплоізоляції труб застосовуються як доповнення для поліпшення термоізоляції, так і самостійно, якщо немає великих теплових навантажень.

Для охайного зовнішнього вигляду труб можна використати спеціальну фарбу. Вона еластична й зносостійка, захищає від УФ-випромінювання й перешкоджає утворенню тріщин. Термокліпси або скоби використовують при склеюванні матеріалів для тимчасового закріплення швів.

Ефективний захист труб можливий тільки при комплексному підході. Користуючись аксесуарами для монтажу теплоізоляції труб, можна значно спростити процес монтажу матеріалів для ізоляції. Правильно підібрані аксесуари дозволять легко й швидко виконати усі завдання по встановленню теплоізоляції, вони вирішать питання втрати тепла, енергоефективності інженерних комунікацій й негативної дії зовнішнього середовища на трубопровід!

1. Де купити аксесуари для монтажу теплоізоляції труб?

Краще за все купувати аксесуари для встановлення теплоізоляції труб буде в компанії Олтрейд. Ми пропонуємо якісні фарби, каучукові, ПВХ й алюмінієві стрічки, клей для монтажу, а також кліпси для фіксації швів матеріалу для термоізоляції. Оформити замовлення у нас максимально просто: лише додайте вподобаний товар до кошику – ми відправимо аксесуари для монтажу теплоізоляції труб у будь-який куточок України!

2. Як вибрати якісні аксесуари для монтажу теплоізоляції труб?

Від якості матеріалів для теплоізоляції залежить її ефективність і довговічність, тому до вибору треба підійти максимально серйозно. Спочатку варто визначити, які саме аксесуари потрібні – клей, скоби або монтажні стрічки. Деякі види матеріалів вже мають клейову основу, тому необхідно купити тільки кліпси та монтажні стрічки для обробки швів. Якщо труби розташовані на вулиці, варто придбати спеціальну фарбу для захисту від сонця. При необхідності ми допоможемо підібрати усі необхідні аксесуари для монтажу трубної ізоляції.
AllTrade
Вход
Регистрация
Каталог товаров
Корзина
Номера телефонов
Язык
Город
Информация о компании
Контакты
Социальные сети