Мінеральна вата в рулонах

Мінеральна вата в рулонах

На будівельному ринку можна зустріти багато нових і досить якісних матеріалів, що дозволяють виконувати роботи по-справжньому швидко і якісно, але мінеральна вата в рулонах ODE Starflex продовжує складати їм конкуренцію!

Це волокнистий теплоізоляційний матеріал, який активно використовується будівельниками для утеплення приміщень, будинків, системи OBK (опалення, вентиляція та кондиціонування), в промисловості, для звукопоглинання та формування акустики.

Виготовляється мінеральна вата шляхом плавлення кварцового піску при великій температурі. Будь-який теплоізоляційний матеріал на основі мінеральної вати має високий рівень звукопоглинання. Її можна безпечно використовувати при температурі від -50 до +250°C. Завдяки особливій структурі мінвата в рулонах не лише теплоізоляційна, але й не піддається горінню (ODE Starflex матеріал класу А зі стандартом TS EN 13501-1). Якщо температура перевищує допустимий поріг, її волокна починають плавитись, але не горіти!

Переваги мінеральної вати

Теплоізоляція з мінеральної вати має безліч переваг, і це не лише ціна, завдяки чому вона й стала такою популярною в будівництві:

  • високі показники теплоізоляції;
  • водонепроникність;
  • стійкість перед впливом хімічних речовин;
  • хороший повітрообмін;
  • хороша звукоізоляція;
  • вогнестійкість;
  • тривалий термін експлуатації;
  • екологічність.

Мінеральна вата має величезний асортимент й продається у вигляді ізоляційних матів, стінових і перегородкових плит. Купити скловату в рулонах можна у вигляді плит для OBK і плаваючої підлоги, звукоізоляційних плит та збірних труб.

Ізоляційні мати

Така мінвата в рулонах використовуються для теплоізоляції горищ дерев’яних та металевих дахів, у покрівельних сендвіч системах, сонячних енергетичних системах, на птахофабриках та у тваринницьких приміщеннях, для ізоляції від піску, у якості зовнішньої ізоляції вентиляційних каналів та як зовнішня ізоляція каналів систем кондиціювання повітря.

Купити мінеральну вату в рулонах слід і через те, що серед переваг ізоляційних матів із скловолокна – легкість і простота застосування: вони не розриваються і можуть використовуватися на всіх типах дахів. Завдяки водовідштовхувальній властивості мінвата в рулонах не вбирає воду й залишається сухою.

Те, що вони є негорючим матеріалом класу «А», є дуже важливим у разі пожежі – це суттєва перевага з погляду пожежної безпеки. Внаслідок впливу тепла та вологи не відбувається змін у розмірі. Мінвата рулон не гниє, не розкладається, не пліснявіє, не піддається корозії та не окислюється з часом. Такий утеплювач не буде руйнуватися бактеріями та мікроорганізмами.

Стінові плити

Це ізоляційні плити, які використовуються для зовнішньої (теплової) та внутрішньої (теплової та звукової) ізоляції, як водовідштовхувальний, силіконовий тепло- та звукоізоляційного матеріал між двома елементами стіни, у двосторонніх стінових сендвіч-панелях та з метою формування акустики.

Завдяки водовідштовхувальній властивості скловата не вбирає витоку води і залишаються сухими.

Перегородні плити

Це плити зі скловолокна, що з одного боку вкриті жовтим або чорним фібровим склом. Їх сфера застосування – тепло- та звукоізоляція всіх видів перегородок та розділових стін та ліфтів, сходових клітин та вентиляційних шахт. Мінвата рулон використовуються у внутрішній ізоляції дерев’яних будівель, на горищах, між кроквами даху та під похилою бетонною водобійною плитою.

Плити для ОВК

Така скловата виробляється з метою зовнішньої тепло- та звукоізоляції повітроводів системи ОВК. Це напівтверді плити зі скловати, які виробляються непокритими, з одного боку вкриті алюмінієвою фольгою.

Плити для плаваючої підлоги

Це жорсткі плити зі скловолокна, що з одного боку покриті жовтим або чорним фібровим склом. Області застосування – тепло- та звукоізоляція між шарами, під плаваючими стяжками, на несучих підлогах і під рухомими частинами. Часто такий утеплювач застосовується з метою шумоізоляції та звукоізоляції на горизонтальних та похилих плоских дахах, під плаваючими стяжками та покриттями.

Фасадні плити

Це плити зі скловолокна, з обох боків покриті фібровим склом. Купити мінвату в рулонах такого типу буде гарним рішенням для утеплення приватних будинків та заміських котеджів.

Збірна труба

Це труби, виготовлені зі скловолокна з високою питомою вагою з метою забезпечення тепло- та звукоізоляції труб, що використовуються для опалення або охолодження.

Те, що скловолокно розташоване у відцентровому порядку, надає збірним трубам ODE Starflex високу механічну міцність та стійкість до вібрацій. Під час впливу надвисоких температур екзотермічна реакція не спостерігається. Коефіцієнт теплопровідності збірних труб трохи змінюється зі збільшенням температури.

З температурою рулонна скловата такого типу не змінює свій розмір, обсяг не губиться. Вона не гігроскопічна чи капілярна, не розкладається, не розпадається й не окислюється. За допомогою труб зі скловолокна з покриттям з алюмінієвої фольги запобігають запотіванню та виникненню конденсації на холодних трубах.

Способи монтажу

Плити з мінеральної вати монтуються двома способами:

  • Сухий – для укладання плит в проміжок між стіною і обшивкою. Для цього створюється дерев’яний або металевий каркас. Утеплювач прокладається в проміжках між профілями.
  • Мокрий – наклеювання плит на поверхню стіни з подальшим несенням грунтовки і армуванням сіткою. Монтаж мінераловатних циліндрів здійснюють за допомогою самоклеючої стрічки або тонкого дроту.

Волокна всередині вати розміщені хаотично, саме завдяки цьому вона може витримувати значні навантаження та не змінювати розміру та форми тривалий період часу.

Рулонна мінеральна вата – це неперевершений засіб для утеплення та звукоізоляції житла. Це незамінний тепло- та звукоізолятор у будівництві, адже жоден інший матеріал не демонструє настільки високі показники якості поряд із доступною ціною!

1. Скільки метрів у рулоні мінеральної вати?

Розмір мінеральної вати краще рахувати в квадратних метрах від площі, куди укладається утеплювач. Довжина рулону є менш важливим показником. Площа рулону – це довжина, помножена на ширину рулону. Розміри рулонів різних типів мінеральної вати можуть відрізнятися за довжиною. Фіксованими розмірами є ширина та товщина матеріалу. Як правило, товщина матеріалу не перевищує 50 мм, адже товстіший утеплювач буде складно згорнути в рулон. Ширина дорівнює 1200 мм, а довжина може досягати до 10000 мм.

2. Скільки коштує мінеральна вата у рулонах?

Мінеральна вата ODE Starflex, як і раніше, залишається одним з найбільш популярних будівельних матеріалів як утеплювач. Її відзначає висока якість, через що ціна на ці будівельні матеріали давно тримається в одному ціновому полі, проте за великих замовлень ви можете розраховувати на знижку. В будь-якому випадку у нас купити мінвату в рулонах буде по-справжньому вигідно.

3. Яка сфера застосування рулонної мінвати?

Мінеральна вата ODE Starflex – це ідеальний утеплювач. Її сфера застосування надзвичайно широка та різноманітна: в якості теплоізоляційного матеріалу вона застосовується в будівництві та промисловості для ізоляції поверхонь з високою температурою та для виготовлення теплоізоляційних та звукоізоляційних виробів. Будинок, утеплений мінеральною ватою, буде по-справжньому комфортним.

4. Які переваги використання м’якої мінеральної вати?

Купити скловату в рулонах буде дійсно вигідно: це не тільки гарний утеплювач. Високі звукоізоляційні властивості дозволяють їй гасити звуки, що надходять ззовні, вона хороша в разі використання як звукоізоляційний матеріал усередині будинку. Чим менша щільність мінеральної вати й чим вона м’якіша та пухка, тим краща звукоізоляція так званих повітряних шумів, тобто звуків, що поширюються повітрям. Якщо ж важливо звукоізолювати ударні шуми, що поширюються стінами й перекриттями, то для цієї мети більше підходящою буде жорстка вата з високою щільністю.
AllTrade
Вход
Регистрация
Каталог товаров
Корзина
Номера телефонов
Язык
Город
Информация о компании
Контакты
Социальные сети