Про компанію

Компанія «Олтрейд» заснована в 2002 році. Компанія є одним з найбільших постачальників на ринок України теплоізоляційних матеріалів широко відомих виробників: «NMC» і «ODE». Основний напрямок діяльності компанії - комплексні поставки теплоізоляційних матеріалів для інженерних систем, мідних труб для систем кондиціонування.

За час своєї діяльності компанія «Олтрейд» набула статусу надійного партнера і успішно представляє ізоляційні матеріали, спеціально розроблені для ізолювання трубопроводів водопостачання, опалення, промислових трубопроводів і ємностей, систем неглибокого і глибокого холоду, систем кондиціонування повітря і вентиляції, а також в якості шумоізоляції і звукоізоляції різних пристроїв і систем.

Сучасні технології будівництва висувають жорсткі вимоги до теплової ізоляції, до енергозберігаючим властивостям теплоізоляційних матеріалів і їх вартості.

Вузька спрямованість дозволяє нам досконально вивчити існуючі матеріали та технології, добре орієнтуватися в даному сегменті ринку, технічно грамотно і економічно виважено підходити до підбору типу ізоляції. Головною метою при цьому є надання теплоізоляційних матеріалів найвищої якості, з особливим акцентом на енергозбереження і зменшення трудовитрат при монтажі.

Слід зазначити, що весь матеріал виробляється без використання фреону і фреоносодержащіх речовин (CFC or (H) CFC free). Надані ізоляційні матеріали мають сертифікати, протоколи випробувань як за кордоном, так і в Україні.

Серед наших замовників і партнерів - великі українські та іноземні будівельні фірми, заводи і холодокомбінати, монтажні компанії, провідні проектні організації та державні підприємства.

Колектив компанії складається з висококваліфікованих фахівців, готових допомогти Вам у вирішенні питань, запропонувати комплексну інформаційну та технічну підтримку, теплотехнічні розрахунки і рекомендації по підбору теплоізоляційних матеріалів, проведення семінарів, кваліфіковану підготовку монтажників.

Наша компанія зацікавлена ​​в кожному зі своїх клієнтів і кожен з них стає головним.

Найбільш відомими об'єкти, на яких використана теплоізоляція, що поставляється компанією «Олтрейд» - готель «Україна», «Русь», «Дніпро» (Київ), «Кемпінські» (Одеса), готель «Театральна», «Прем'єр Палац», південний термінал центрального ж / д вокзалу (Київ), аеропорт «Бориспіль», житлові висотні будинки компаній «Познякижилбуд», «Київміськбуд», «Жил-буд», «Аеробуд», резиденція Президента України «Маріїнський палац», резиденція посла США в Києві, посольство Нідерландів, Одеський припортовий завод, пивзаводи «Славутич», «Чорномор», суднобудівний завод «Ленінська кузня», кондитерські фабрики в Києві, Маріуполі, Вінниці, Львові, фармацевтичні фабрики «Медпрепарат», «Дарниця», «Фармак», торгові центри «Метроград», «Караван», «Магелан», «Екватор», торгово-розважальний центр «Містечко!», виробничо-складська база мережі ресторанів «Макдональдс», ресторани «Пузата Хата», «Авто-Гриль», супермаркети «Велика Кишеня »,« Target »,« METRO cash & Carry Ukraine », відділення банків« Аркада », «Укрсоцбанк», «УкрСиббанк», «Правекс» і ін. Ми дорожимо своєю репутацією і тому виконуємо якісно і в строк покладені на нас обов'язки.

AllTrade
Вход
Регистрация
Каталог товаров
Корзина
Номера телефонов
Язык
Город
Информация о компании
Контакты
Социальные сети