Теплоізоляція для труб зі спіненого поліетилену

Теплоізоляція для труб із спіненого поліетилену.

Теплоізоляція для труб із спіненого поліетилену надійно захищає трубопроводи від корозії, конденсату, бруду, бактерій та механічних пошкоджень. Пінополіетилен володіє відмінними тепло-, звуко-, вібро- та гідроізоляційними властивостями, тому якнайкраще підходить для теплоізоляції будь-яких магістралей!

Цей матеріал не піддається впливу вологи, бруду, УФ-променів та агресивних хімічних речовин й здатен в 5–10 разів збільшити термін експлуатації трубопроводів.

Якісна теплоізоляція для труб!

Спінений поліетилен для труб – це легкий, еластичний матеріал із закритою пористою структурою. Така теплоізоляція має вигляд кілець з подовжнім надрізом, що полегшує монтаж на існуючий трубопровід. Вони бувають різної товщини, що залежить від розміру труби, робочого температурного діапазону та призначення трубопроводу. В середньому товщина стінки становить 6–13 мм, діаметр трубок варіюється від 15 до 114 мм, а стандартна довжина – 2 м.

Теплоізоляція із пінополіетилену витримує температурний режим від -80 до +90 °С. Відрізняється низьким коефіцієнтом теплопровідності (0,038 Вт/м*К) та відноситься до класу паронепроникних матеріалів. Спінений поліетилен погано горить та має здатність до самозатухання, тому є безпечним для використання в промислових приміщеннях і домашніх умовах.

Основні види теплоізоляції зі спіненого поліетилену:

  • стандартні трубки з надрізом;
  • ізоляція з фольгованим покриттям;
  • матеріали з липким шаром;
  • з додатковим шаром для захисту від сонця.

Де застосовують теплоізоляцію для труб із спіненого поліетилену

Такий варіант ізоляції добре підходить для захисту металевих та пластикових трубопроводів. Її використовують в системах опалення, подачі гарячої та холодної води, каналізаційної, вентиляційної та холодильної систем.

Теплоізоляція ефективно захищає труби, які розміщені всередині та ззовні будівлі, перешкоджає їх промерзанню, підходить як для прокладки нових, так і для встановлення на вже існуючі трубопроводи. Ізоляція особливо необхідна, якщо холодні труби пролягають поруч із гарячими. До того ж спеціальне покриття ізоляційних матеріалів здатне захистити від ультрафіолетового випромінювання.

Переваги теплоізоляції труб з пінополіетилену

Термоізоляція із спіненого поліетилену має ряд переваг, завдяки яким займає лідируючі позиції на ринку. Так, матеріал відрізняється пружністю та еластичністю, не деформується від навантажень та швидко повертає форму. Це спрощує його перевезення і монтаж.

Пінополіетилен добре витримує перепади температур, його можна використовувати як при сильних морозах, так і в гарячу пору року. Ізоляція для труб із спіненого поліетилену не піддається впливу лужних кислот та зберігає свої властивості при контакті з розчинниками, тому часто її використовують в нафтохімічній промисловості. Пінополіетилен вступає в реакцію з іншими хімічними елементами, тому його можна надійно приклеїти до поверхні труби з будь-якого матеріалу.

При цьому поліетиленова теплоізоляція не містить шкідливих речовин та не виділяє різкого запаху. Це цілком безпечний матеріал як для здоров’я людей, так і для навколишнього середовища. Така ізоляція виготовляється з високоякісних матеріалів, що допомагає попередити корозію металу. Додаткова перевага від поліетиленової ізоляції – це добра шумо- та звукоізоляція. Під час роботи трубопроводи не видаватимуть шуму, який може дратувати.

Як обрати теплоізоляцію труб зі спіненого поліетилену

Теплоізоляційні матеріали відрізняються не тільки своїми властивостями та виглядом, а й типорозмірами. Для правильного підбору трубки з пінополіетилену потрібно визначити зовнішній діаметр труби, врахувати щільність матеріалу та особливості монтажу.

Ізоляційний матеріал повинен тісно прилягати до поверхні труби, повністю її покривати. Матеріал з високою щільністю доцільно обирати для труб, на які діє велике навантаження – в іншому випадку він може втратити свою форму і, відповідно, послабити захист. Товщина матеріалу теплоізоляції обирається відповідно до температурного режиму.

Ще один важливий момент – призначення. Поліетиленова ізоляція здатна захищати труби від промерзання та утворення конденсату, підтримувати стабільну температуру речовини всередині труби, тим самим підвищувати ефективність обладнання.

Важливо чітко з’ясувати, де саме буде розміщена труба – ззовні будівлі, всередині чи під землею. Це впливатиме на стан трубопроводу, тому потрібно обрати відповідний захист. Спінений поліетилен чудово захищає від вологи, бруду та бактерій, однак при постійному впливі сонячних променів варто обрати ізоляційний матеріал з додатковим захисним шаром. Правильно обрана теплоізоляція для труб із спіненого поліетилену збереже цілісність утеплювача та збільшить термін експлуатації трубопроводу!

Якщо потрібно встановити теплоізоляцію самостійно, варто вивчити основні правила монтажу та вибрати теплоізоляційний матеріал, який буде простим і практичним в установці – це дозволить швидко обробити навіть важкодоступні місця.

Особливості монтажу теплоізоляції із спіненого поліетилену

Поліетиленова ізоляція для труб ефективна лише в тому випадку, якщо її встановлення проводилось правильно, з дотриманням усіх норм та правил. Основну увагу тут потрібно звертати на герметичність конструкції, від чого залежить довговічність ізоляції.

Наступний момент – це щільність та відсутність зазорів. В ізоляції не повинно бути вільного простору, куди б могла потрапити вода, адже волога негативно впливає на труби, викликає корозію металу.

Якщо трубопровід ще не прокладено, варто зробити теплоізоляцію заздалегідь. Для цього необхідно мати поліетиленові трубки відповідного діаметру, монтажні стрічки, кліпси та інші аксесуари для монтажу. Для вже існуючого трубопроводу – використовувати поліетиленові трубки з поздовжнім надрізом.

Якісна поліетиленова теплоізоляція для труб допоможе захистити труби від негативного впливу навколишнього середовища. Вона чудово зберігає свою форму довгий час, не піддається дії вологи, сонячних променів та різноманітних бактерій, перешкоджає розвитку грибка, плісені, корозії та іншим факторам, які можуть зашкодити трубопроводу. Теплоізоляція із поліетилену – це найкраще рішення для систем опалення, водопостачання чи кондиціонування!

1. Де купити теплоізоляцію для труб із спіненого поліетилену?

Компанія Олтрейд пропонує купити всі необхідні теплоізоляційні матеріали та аксесуари для встановлення теплоізоляції на трубопроводи. Наші матеріали відрізняються високою якістю та довгим терміном експлуатації. Ми є надійним постачальником теплоізоляційних матеріалів та гарантуємо високу якість продукції, а щоб замовити такі матеріали, просто оберіть товари та додайте їх в корзину. Ми відправимо замовлення в будь-який куточок України!

2. Як вибрати ізоляцію для труб з поліетилену?

В першу чергу потрібно виміряти діаметр труби та визначити місце розташування трубопроводу. Варто знати робочий температурний режим, від нього залежить щільність та товщина матеріалу. Вибір теплоізоляції залежить й від призначення – для захисту від вологи, грибка та плісняви, перешкоджання утворення конденсату, збереження температури речовини, яка проходить через трубу. Звертайтесь в Олтрейд - і ми допоможемо обрати найкращий варіант теплоізоляції!

3. Особливості ізоляції для труб із спіненого поліетилену?

Спінений поліетилен – це унікальний матеріал, який відрізняється високими вібро-, звуко-, тепло- та гідроізоляційними властивостями. Це легкий та гнучкий матеріал, який використовують як в побуті, так і для ізоляції труб на промислових підприємствах. Він надійно захищає труби від шкідливого впливу навколишнього середовища та перешкоджає утворенню конденсату, погано горить та є повністю безпечним для здоров’я людини.

4. Для яких труб підійде ізоляція із спіненого поліетилену?

Теплоізоляцію із спіненого поліетилену вигідно використовувати для захисту труб, виготовлених з будь-якого матеріалу – метал, пластик, ПВХ тощо. Утеплювач не вступає в реакцію з цими матеріалами й не втрачає свої властивості роками. Його можна використовувати для трубопроводів, які прокладені ззовні будівлі, під землею та в приміщенні.
AllTrade
Вход
Регистрация
Каталог товаров
Корзина
Номера телефонов
Язык
Город
Информация о компании
Контакты
Социальные сети