Теплоізоляція для труб зі спіненого каучуку

Теплоізоляція для труб із спіненого каучуку - Каучукова ізоляція.

Встановлення трубопроводу – складне завдання, яке вимагає ретельних розрахунків, проектування та самого монтажу. Однак не менш важливим є його ізоляція, адже труби без захисту стануть енерговитратними й легко піддаватимуться впливам зовнішнього середовища.

Теплоізоляція для труб із спіненого каучуку – просте та ефективне вирішення цих проблем! Завдяки продуманій конструкції та властивостям каучуку вона збільшує термін служби трубопроводів, зменшує витрати тепла та забезпечує комфортну експлуатацію комунікаційних систем.

Якісна теплоізоляція для труб!

Каучукова теплоізоляція застосовується для систем вентиляції, опалення, водопостачання та кондиціонування в житлових та промислових приміщеннях, вона оптимальна для промислових трубопроводів та підприємств нафтохімічної промисловості. У вигляді листів і рулонів вона використовується для теплоізоляції стін та покрівлі будівель.

Спінений каучук для труб – це універсальний матеріал, тому теплоізоляцію можна проводити при будь-якій температурі та погодних умовах. Під час виробництва синтетичний каучук проходить етапи екструдування та вулканізації, завдяки чому стає еластичним та міцним.

Вулканізований каучук не розчиняється в розчинниках, тому придатний для теплоізоляції труб з різних матеріалів. Використання каучукової теплоізоляції дозволяє знизити витрати на комунальні послуги та покращити енергоефективність трубопроводів, а завдяки новітній технології виробництва каучукова ізоляція є повністю герметичною та служить до 25 років.

Переваги ізоляції із спіненого каучуку

Каучук володіє високою тепло- та шумоізоляцією, не вбирає вологу, добре витримує температуру від -200 до +175 ⁰С. Каучук має високу пористість, є легким й відрізняється наднизькою теплопровідністю. Він не накопичує вологу, тому з роками теплозахисні властивості не втрачаються. А завдяки спеціальній структурі із закритими осередками каучук має низьку паропроникність.

Перевагою є й те, що матеріали можна використовувати повторно. Теплоізоляційне покриття не пошкоджується під час ремонту чи інших робіт, тому ізоляцію труб не потрібно знімати чи замінювати.

Щоб виготовити каучукову теплоізоляцію, яка буде безпечною для здоров’я людей та не буде швидко загорятись, використовують різноманітні добавки. Каучук не підтримує горіння й має здатність до самозатухання, тому широко застосовується в промислових приміщеннях, де встановлені підвищенні вимоги до пожежної безпеки. Матеріал не виділяє небезпечних речовин і підходить для використання в житлових приміщеннях. Каучукова ізоляція для труб не токсична, не має специфічного запаху й не є шкідливою для навколишнього середовища. В складі матеріалу відсутні вуглекислотні частки, тому ізоляція із каучуку цілком відповідає європейським стандартам та використовується в багатьох країнах.

Як обрати теплоізоляцію для труб із каучуку

При виборі матеріалів для теплоізоляції слід враховувати цільове призначення, габарити та довжину трубопроводу. Наприклад, за цільовим призначенням трубопровід може бути призначений для подачі холодної чи гарячої води, для встановлення системи вентиляції чи холодильної установки.

Важливе значення має й місце прокладки труб – всередині приміщення, ззовні, під землею, наявність важкодоступних місць тощо. Якщо труби розташовані ззовні, варто подбати про додатковий захист від опадів, сонця та механічних пошкоджень.

Каучукова теплоізоляція для труб буває у вигляді циліндричних гільз (трубок), рулонів та листів різного розміру й товщини. Оптимальна товщина листа – від 6 до 32 мм. Обираючи каучукову ізоляцію, потрібно враховувати щільність – повітряні кульки в матеріалі не можуть перевищувати 90%. Виробники пропонують теплоізоляцію із каучуку, що витримує різний температурний діапазон, тому на це теж потрібно звертати увагу.

Монтаж каучукової ізоляції

Ізоляція для труб із спіненого каучуку гнучка та еластична, тому легко встановлюється на будь-які поверхні, зокрема у важкодоступних місцях, не потребує різноманітних елементів для кріплення та швидко встановлюється.

Провести монтаж можна самостійно, без особливих знань чи навиків. Для цього потрібен лист теплоізоляції на клейовій основі, елементи кріплення та звичайний канцелярський ніж. Спочатку потрібно підготувати трубу для встановлення: видалити всі забруднення та іржу. Після цього необхідно відміряти потрібний відрізок матеріалу і за допомогою клейкої основи приклеїти до поверхні труби. Для важкодоступних місць і згинів варто обирати невеликі відрізки теплоізоляції, щоб досягти повної герметичності. Якщо в середину потраплятиме волога, це може пошкодити труби та теплоізоляційне покриття. В деяких випадках потрібно додатково застосувати захисний і пароізоляційний шар матеріалу.

Ізоляція для труб із спіненого каучуку у вигляді гільз найпростіша у встановленні: потрібно очистити поверхню труби й по черзі встановлювати гільзи. На кожній з них є розріз та клеєва частина, яка покрита плівкою. Гільзи бувають різної довжини та діаметру, що дозволяє вибрати оптимальний варіант у будь-якій ситуації.

Теплоізоляція для труб із спіненого каучуку допомагає збільшити час експлуатації трубопроводів та зберегти їх нормальний стан. Вона зменшує можливість фізичного пошкодження труб, запобігає корозії та утворенню конденсату у вентиляційних системах. Якісні матеріали для теплоізоляції від компанії Олтрейд ефективно зберігатимуть тепло та запобігатимуть промерзанню труб!

1. Де купити теплоізоляцію для труб із спіненого каучуку?

Придбати якісні матеріали для теплоізоляції вигідніше за все буде в інтернет-магазині Олтрейд. Ми пропонуємо каучукову ізоляцію у вигляді гільз, рулонів та листів різної товщини й розміру, підберемо матеріали для утеплення трубопроводу для вентиляції, системи опалення та водопостачання. Теплоізоляція із каучуку відповідає європейським стандартам та є цілком безпечною для здоров’я. Щоб замовити матеріали для теплоізоляції, обираєте потрібний товар, натискаєте кнопку «Купити» і оформляєте замовлення. Також можна зателефонувати за вказаним номером телефону.

2. Як вибрати ізоляцію для труб з каучуку?

При виборі варто враховувати призначення трубопроводу, довжину та діаметр труб. Потрібно знати місце встановлення теплоізоляції – для труб всередині будівлі, ззовні чи під землею. В деяких випадках необхідно використовувати додатковий матеріал для захисту від впливу зовнішнього середовища. Важливе значення має щільність та товщина теплоізоляції – оптимально вибирати товщину від 6 мм до 32 мм.

3. Для яких труб підійде ізоляція зі спіненого каучуку?

Спінений каучук – це універсальний матеріал, який підходить для утеплення труб різного призначення, форми та матеріалу. Таку теплоізоляцію можна встановлювати всередині та ззовні приміщення, на трубопроводи для системи опалення, водопостачання, вентиляції тощо. Оскільки ізоляція із каучуку буває у вигляді трубок, листів та рулонів, її можна встановити як на циліндричні труби, так і на труби нестандартних форм.
AllTrade
Вход
Регистрация
Каталог товаров
Корзина
Номера телефонов
Язык
Город
Информация о компании
Контакты
Социальные сети